Parki trampolin to jeden z ostatnich hitów wśród parków rozrywki. Teraz można skorzystać z niego także w Warszawie!

Chcesz zapewnić swojemu maluchowi dobrą zabawę w aktywnym stylu? Postaw na park trampolin! Skakanie na trampolinach to kapitalny wybór dla dziecka, a także dla dorosłych – trampoliny wyzwalają endorfiny, dlatego skakanie na nich to nie lada gratka dla każdego z nas!

Park trampolin – idealny wybór dla każdego malucha!

W parkach trampolin możemy znaleźć szeroką gamę specjalnych, bezpiecznych trampolin o dużej powierzchni. Można skakać na nich nie tylko w górę, ale również na boki, a także wykonywać różnego rodzaju ewolucje w powietrzu.

Przy trampolinach mogą znajdować się również dodatkowe atrakcje, na przykład baseny wypełnione po brzegi gąbkami amortyzującymi upadki, specjalne sprzęty akrobatyczne, na przykład slack line – płaska lina do akrobacji, trapezy akrobatyczne. Na miejscu możemy znaleźć także tory przeszkód, ścianki wspinaczkowe, zjeżdżalnie, wieże do skoków, a także urządzenia do zabawy, na przykład twister, który jest wyposażony w ruchome ramiona, nad którymi trzeba przeskakiwać.

Wobec tego park trampolin to pełna gama świetnych atrakcji przeznaczonych dla każdego odwiedzającego – również dla dzieci!

Wizyta w parku trampolin ma wiele korzyści – to nie tylko świetna zabawa, ale również ruch, który niesie ze sobą zdrowie!

Ile kosztuje zabawa w parku trampolin?

Za zabawę w parku trampolin wcale nie zapłacimy bardzo dużo! Park Airo, który działa w Warszawie, zaprasza do skorzystania ze swojej oferty w cenie już od 20 złotych za godzinę!

Bilety można zarezerwować także przez internet – dzięki temu unikamy stania w kolejce do kasy i możemy jeszcze szybciej wejść do parku trampolin, aby zacząć dobrą zabawę!

20 złotych kosztuje godzina skakania od poniedziałku do czwartku. Gdy chcemy wybrać się do parku w piątek, sobotę albo w niedzielę, wtedy zapłacimy 28 złotych przy rezerwacji on-line lub 33 złote przy kupnie biletu na miejscu. Możemy również zdecydować się na wykupienie biletu grupowego na weekend – wtedy cena za jedną osobę będzie wynosiła 23-28 złotych zależnie od metody płatności.

Dla tych, którzy chcieli poskakać w parku trampolin jeszcze dłużej, przygotowano również specjalne karnety – za 5 wejść zapłacimy 120 złotych, z kolei za 10 wejść – 220 złotych.

Dodatkowe zajęcia dla dzieci w parkach trampolin

Wiele parków trampolin oferuje swoim klientom także dodatkowe usługi. Są to przede wszystkim specjalne zajęcia dodatkowe, które pozwalają na zdobycie dodatkowych umiejętności i przy tym gwarantują świetną zabawę.

Przykładowo, park trampolin Airo znajdujący się w Warszawie organizuje trzy rodzaje zajęć dodatkowych, a mianowicie:

  • akrobatyka sportowa
  • parkour
  • tricking

Zajęcia te przeznaczone są już dla kilkulatków, dlatego to świetna alternatywa dla innego rodzaju zajęć sportowych, na przykład basenu, piłki nożnej. Efektowne ewolucje, które wykonuje się w powietrzu, od razu przyciągają uwagę, dlatego dla dzieci to szansa na zdobycie imponujących umiejętności, a także na poprawę swojej kondycji.

Zorganizuj urodziny w parku trampolin

Parki trampolin oferują również usługi polegające na organizacji urodzin. Dla maluchów to nie lada gratka!

Urodziny na trampolinach obejmują wynajem sali, w której można odśpiewać solenizantowi sto lat, a także zjeść przekąski, a także wstęp do parku trampolin, w którym można się bawić nawet przez kilka godzin! Można także zamówić dodatkowe usługi, które oferowane są przez park.

Przyjęcie urodzinowe zorganizowane w parku urodzin to idealny wybór dla każdego dziecka – możemy sprawić mu wtedy wspaniałą niespodziankę!