Niezapomniane urodziny dla dziecka to nie lada upominek – gdy szukasz dobrego miejsca na ich organizację, postaw na park trampolin!

Wielu rodziców docenia wygodę, jaką daje organizacji urodzin dla swojej pociechy poza domem. Obecnie do wyboru jest szeroka gama lokali, w których można urządzić dziecięce przyjęcie urodzinowe – jednym z pomysłów są urodziny na trampolinach w parku trampolin!

Dlaczego warto wybrać urodziny na trampolinach? Jakie atrakcje czekają wtedy na najmłodszych? Gdzie urządzić taką imprezę w Warszawie? W końcu, ile trzeba będzie za nią zapłacić?

Urodziny na trampolinach – przyjęcie w skocznym stylu!

Parki trampolin cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem i powstają w wielu miastach w kraju. Teraz można skorzystać z nich również w Warszawie, gdzie do dyspozycji jest jedna z najnowocześniejszych centrów tego rodzaju – Airo.

W parku trampolin można przede wszystkim poskakać na specjalnych, dużych i bezpiecznych trampolinach, a także korzystać z pełnej gamy dodatkowych atrakcji, na przykład ze ścianek wspinaczkowych, zjeżdżalni, torów przeszkód, basenów z gąbkami czy skoków z wysokiej wieży na poduszkę powietrzną.

Skoki na trampolinach to kapitalny wybór także dla maluchów – w takim parku rozrywki żadne dziecko nie będzie nudziło się ani przez moment!

Dodatkowo, wiele parków organizuje dla najmłodszych urodziny na trampolinach. To kapitalny wybór zarówno dla kilkulatka, jak również dla nastolatka. Taka impreza w skocznym stylu gwarantuje mnóstwo zabawy dla każdego uczestnika!

Jak wyglądają urodziny na trampolinach?

Jeśli chcemy zdecydować się na urodziny na trampolinach, w takim przypadku warto jak najszybciej zarezerwować miejsce – takie oferty cieszą się dzisiaj dużym powodzeniem, więc terminy na urodziny są niedostępne nawet na kilka miesięcy do przodu!

Jak wyglądają urodziny na trampolinach? W cenie możemy przede wszystkim otrzymać salę na wyłączność, a także dostęp do parku trampolin. Warto pamiętać o tym, że podczas przebywania na trampolinach dzieci nie mogą spożywać jedzenia i pić napojów, dlatego też trzeba robić to na wynajętej sali.

Ponadto, cena może włączać również wyżywienie i napoje w wybranej opcji, a także dodatkowe usługi, na przykład opiekę trenera, dekorację sali, specjalne atrakcje, dlatego też wszystko zależy od tego, na jaką ofertę się zdecydujemy. Dzięki wielu opcjom do wyboru możemy wyprawić urodziny marzeń!

Urodziny na trampolinach – ile to kosztuje?

W podstawowym pakiecie w centrum Airo otrzymujemy salę dla gości na 2 godziny, w której można przekąsić coś pysznego i odśpiewać solenizantowi sto lat. Oferta włącza też wstęp do parku trampolin na jedną godzinę pod opieką trenera, który czuwa nad bezpieczeństwem grupy.

Dodatkowo, w podstawowym pakiecie urodzinowym w centrum Airo możemy otrzymać skarpetki antypoślizgowe dla uczestników, wydrukowane zaproszenia, rezerwację stolika dla rodziców w kawiarni Airo, a także napoje do wyboru.

Za jedną osobę w podstawowym pakiecie musimy zapłacić 65 złotych.

Do wyboru mamy także inne pakiety oraz dodatkowe usługi. Przykładowo, gdy chcemy, aby na stole pojawiły się przekąski, na przykład chipsy, nachosy, popcorn, pizza, paluszki, wtedy za jedną osobę będziemy musieli zapłacić od 75 złotych do 88 złotych w zależności od konkretnego pakietu.

Do pakietu można dodać również:

  • dodatkową godzinę w sali
  • dodatkową godzinę skakania w parku trampolin
  • dodatkowego trenera
  • tort – gdy chcemy wnieść go sami, musimy dopłacić
  • piniata
  • balony z helem do dekoracji sali

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: https://airo.fun/park-trampolin/oferta/urodziny.