Urodziny dla dziecka zorganizowane na sali zabaw mogą być strzałem w dziesiątkę! O czym warto pamiętać przy doborze odpowiedniego miejsca?

Nie masz czasu na to, aby samodzielnie zorganizować urodziny dla dziecka? A może nie dysponujesz odpowiednią przestrzenią do tego, aby je urządzić? W takim przypadku warto zdecydować się na urządzenie przyjęcia poza domem.

Dzisiaj wielu rodziców decyduje się na urządzenie imprezy dla dzieci w zewnętrznym lokalu. Jeśli także chcesz zdecydować się na taką ofertę, sprawdź nasze porady, aby przyjęcie było całkowicie udane!

Urodziny dla dziecka – dobierz odpowiednie miejsce

Przede wszystkim musimy wybrać takie miejsce na urodziny dla dziecka, które będzie mogło zapewnić mu maksymalne zadowolenie. Najlepiej skonsultować je z solenizantem, ale możemy także zrobić przyjęcie niespodziankę. W tym drugim przypadku warto kierować się zainteresowaniami dziecka, aby urodziny były niezapomniane.

W mieście Warszawa do dyspozycji mamy szereg różnych punktów, w których można urządzać imprezy dla dzieci – od restauracji i kawiarni, poprzez sale zabaw, a skończywszy na klubach sportowych. Jest w czym przebierać!

Zapoznaj się z wybranymi ofertami

Dobierz takie lokale, które odpowiadają Twoim wymaganiom. Nie wykonuj jednak rezerwacji bez wcześniejszego zapoznania się z ofertą.

Teraz można zrobić to również na stronach internetowych, ale jeśli chcemy mieć pewność, możemy wybrać się również na miejsce osobiście i tam zobaczyć salę i uzgodnić szczegóły z organizatorem.

Przy przeglądaniu ofert pod uwagę należy wziąć szereg różnych czynników, w tym między innymi:

  • czas trwania urodzin – czas wynajęcia lokalu na imprezę
  • termin urodzin – w przypadku imprezy w weekendy cena może być wyższa
  • lokalizacja – pod kątem dojazdu, dostępności miejsc do parkowania
  • menu – napoje oraz przekąski wchodzące w skład usługi – za niektóre z nich trzeba dopłacić
  • tort – zwykle można zamówić na miejscu, gdy chcemy wnieść własny, możemy spotkać się z żądaniem zapłaty!
  • usługi wchodzące w skład ceny – najczęściej do wyboru mamy kilka różnych pakietów urodzinowych różniących się swoim zakresem i kosztami
  • dodatkowe atrakcje – często można zamówić także inne atrakcje, na przykład animacje, malowanie buzi, pokaz iluzjonistyczny, piniata, warsztaty plastyczne, aby wspomnieć jedynie o paru z nich
  • warunki rozwiązania umowy – gdy jednak będziemy chcieli zrezygnować z organizacji urodzin dla dziecka w lokalu

Zatem zawsze wtedy, gdy chcemy urządzić imprezę dla dziecka, powinniśmy pamiętać o tym, aby zapoznać się z wszystkimi szczegółami oferty – wtedy nie pojawią się żadne niespodziewane sytuacje oraz dodatkowe opłaty, które będziemy musieli wnieść.

Gdy udało się już wybrać odpowiednie miejsce na urodziny dla dziecka, w takim przypadku warto jak najszybciej wykonać rezerwację. Dzisiaj zainteresowanie organizacją imprez w lokalach jest bardzo duże, dlatego też im wcześniej zamówimy salę, tym lepiej!

Ile kosztują urodziny dla dzieci organizowane w lokalu?

Rodzice zainteresowani zorganizowaniem urodzin dla dziecka w lokalu bardzo często zastanawiają się również nad tym, z jakimi kosztami muszą się wówczas liczyć. Te zależne są przede wszystkim od wybranego miejsca oraz od konkretnego pakietu urodzinowego wraz z dodatkowymi usługami.

Najczęściej cena za jednego małego gościa to od około 30 do nawet 100 złotych w przypadku najbogatszych pakietów.

Dokładne cenniki organizacji urodzin dla dziecka można znaleźć na stronach internetowych organizatorów lub otrzymać podczas rozmowy z organizatorem.